Nyheter
desember 2016
-
21. desember 2016Slik blir vårsesongen
Halvparten av Mjøndalens kamper går på åpen tv-kanal.
-
19. desember 2016Vil til Eliteserien med Mjøndalen
Petter Havsgård Martinsen er MIFs ferske venstreback.
-
16. desember 2016Lotteri-vinner uke 50
Se hvem som vant hovedpremien!
-
16. desember 2016Mathias operert
Mathias Fredriksen er ute i to måneder etter en kneoperasjon.
-
14. desember 2016Vinterens treningskamper
Møter Stabæk i generalprøven. Se hele oversikten over oppkjøringen til sesongen 2017.
-
14. desember 2016Mest på TV
Mjøndalen var aller mest på TV av alle klubbene i Norge i 2016
-
13. desember 2016Punktum finale
Vegard oppsummerer sesongen 2016.
-
12. desember 2016Mjøndalen i ny "drakt"
Velkommen til Mjøndalen Fotballs nye nettsider.
-
12. desember 2016Inngikk avtale med hele klubben
Sparebanken Øst har vært hovedsamarbeidspartner i Mjøndalen Fotball i mange år. Nå inkluderes hele idrettsforeningen.