Nyheter
juli 2018
-
31. juli 2018Hellum leies ut
Andreas Hellum (20) spiller høstsesongen for Nybergsund.
-
31. juli 2018MIF U19 til topps på tabellen Bildegalleri
Slo Tromsø 4-0 på hjemmebane.
-
29. juli 2018Kaptein Gauseth viste vei Video
Med sin scoring i nest siste spilleminutt ble Christian Gauseth den store helten borte mot Nest Sotra.
-
29. juli 2018Toppkamp i Nasjonal G19 på Isachsen
Serieleder Tromsø på besøk.
-
22. juli 2018Debutanten innfridde
Olivier Occean ble hentet for å score mål - noe han også gjorde i debuten. Men det var reservekeeperen som stjal showet.
-
20. juli 2018Skor seg for opprykk
Vegard Hansen er godt fornøyd med spillertrafikken.
-
20. juli 2018Ylldren solgt til Viking
Ylldren Ibrahimaj forlater Mjøndalen etter et halvt år.
-
20. juli 2018"Jokke" tilbake i brunt
Joachim Olsen Solberg returnerer til Mjøndalen etter halvannet år i Sandefjord.
-
19. juli 2018Kapteinen tar to nye år
Christian Gauseth har signert ny kontrakt med Mjøndalen.