Spillere med over 100 kamper for MIF

Annonse:

Rangering etter antall spilte obligatoriske kamper for MIF A-lag:

 Obligatoriske kamper 
NAVNTotaltDebutåret
Per Terje Markussen4191976
Joackim Solberg Olsen3762008
Mads Hansen3532004
Boye Skistad3301961
Egil Solberg3201969
Arnt M Kortgaard3001974
Brede Skistad2811965
Bjørn Krangnes2761973
Ole Kristian Olsen2611967
Christian Gauseth2472013
Kjell Solberg2401973
Einar Gubbe Andersen2361919
Asbjørn Kristiansen2241954
Åge Formoe2201950
Tom Gulbrandsen2131983
Terje Svendsen2091962
Hans Andersen1901925
Steinar Aulie1881975
Torbjørn Loe1851963
Morten Sundli1842011
Sverre Nordby1821928
Jørgen Hval1801929
Bjarne Pettersen1801926
Anders Rotevatn1801995
Egil Aulie1771952
Per Johan Wilthil1721971
Kai Lagesen1711984
Jonas Kortgaard1702001
Stian Aasmundsen1702013
Erik Midtgarden1662009
Sigurd Andersen1601919
Thor Christian Nilsen1601990
Arthur Andersen1591918
Anders Ekholt1592000
Glenn Hilleren1592003
Jan Erik Holmen1521963
Nils O. Nilsen1501914
Roald Amundsen1481936
Leif Helge Røed1481979
Bjørnar Øen1451970
Pål Skistad1431986
Runar Nilsen1431958
Vegar Jensen1421994
Jan Erik Kristiansen1391977
Adrian Paul1392006
Sondre Solholm Johansen1372017
Kai Petter Johansen1361983
Christian Olsen1351914
Henning Friise1331987
Odd Magne Olsen1321979
Tommy Olsen1321974
Magnus Sylling Olsen1302001
Jørn Gruer1291987
Ulrik Arneberg1282014
Sveinung Jacobsen1271992
Oddmund Andersen1241934
Åge Larsen1241956
Baboucarr Sarr1232003
Ivar A Forn1232012
Mads Gundersen1222013
Oddmar Nilsen1211979
Sverre Vasskog1211950
William Sell1212016
Rune Elvekrok1191997
Per Ivar Fornes1181988
Odd Johnsen1171982
Sven Olav Larsen1151962
Aage Nilsen1151956
Vetle Dragsnes1142017
Thomas Vårdal1141998
Hans Jørgen Jensrud1131963
John Olsen1071965
Stig Arne Gjellestad1051984
Øivin Brock1051965
Roger Wernersen1041987
Quint Jansen1042017
Herman Ekeberg1031988
Tor Erling Gunnerud1011970
Rune Engan1011988
Jonathan Lindseth1012015
Saihou Sarr1001976
Sigurd Hansen1001950
Rudi Holloman1002004

Oppdatert 21.12.2021

Annonse fra Obos-ligaen: