Nyheter
mars 2017
-
14. mars 2017Glitre Energi gir tilbake
Inngår nytt og spennende samarbeid med hele fotballfamilien i Mjøndalen.
-
13. mars 2017Fortsetter det gode samarbeidet
Mjøndalen og Kirkens Bymisjon går inn i sitt niende år sammen.
-
13. mars 2017Henting av sesongkort
Les hvilke dager man kan hente sesongkortet sitt.
-
11. mars 2017Uavgjort mot Kongsvinger Video
Simonas Stankevicius med sitt første mål i brunt.
-
11. mars 2017Treningskamp mot Kongsvinger
-
09. mars 2017Han er den nye kapteinen Video
Pontus Silfwer bærer kapteinsbindet i årets sesong.
-
03. mars 2017Buskerud Storsenter med videre
Inviterer til Familie KickOff sammen med Mjøndalen Fotball.
-
03. mars 2017Vant cruise-tur for to
Astrid Johanne Haugen vant topp-premien på første forsøk.
-
01. mars 2017Optimistisk Hansen
Til tross for tre strake tap i vinter er hovedtrener Vegard Hansen godt fornøyd med mannskapet og tror det vil løsne innen seriestart.