Klubbtilbud for alle klubbene i området

Arrangementssjef Martin Kjenaas lover klubbene i nærområdet billige billetter til OBOS-ligaen mot Lillestrøm.

Annonse:

- Det som er så spennende med fotball, er at alt kan skje.Noen ganger kan det være blytungt, som mot Ranheim, andre ganger skaper vi minner for livet når vi slår Strømsgodset ut av cupen igjen. For oss handler det om å få flest mulig på kamp og sørge for at det ikke er prisen på billetten som skal avgjøre om man tar turen eller ikke, sier arrangementssjefen.

Derfor lover han billetter til kun 50 kr per stykk mot Lillestrøm lørdag 24. mai.

- Det er ventet massivt med supportere fra Lillestrøm, så det kommer til å bli en supporterkamp som er verdt å få med seg. Uansett hvor store lagene er så er det få lag i Norge som klarer å stå imot DALA og 3050, så opplevelsene står i kø denne dagen, sier Kjenaas.

- Det blir aktiviteter og opplevelser i forkant av kampen også, så det er ingen grunn til å bli hjemme på lørdag når vi tar imot Lillestrøm. Kjøp billett og så sees vi på kamp, avslutter Martin.

Ønsker du og din klubb dette tilbudet? Kontakt Martin Kjenaas på [email protected] eller telefon 476 15 066!

Annonse fra Obos-ligaen: